Trener Personalny / Szkoleniowiec

JAK UCZYĆ

RUCHU

- moja praktyka

Co zrobić kiedy testy kliniczne i diagnostyka pokazują że ciało jest zdolne do ruchu, a okazuje się, że ciało jest niezdolne do ruchu?

Klient w testach pasywnych pokazuje, że jego ciało ma przestrzeń do wykonania danego ruchu jednak klient ten nie potrafi jej wykorzystać. Gdzie leży problem?

Jak to rozwiązać?

Jak nauczyć klienta wykorzystania możliwości ruchowych własnego ciała?

Czym różni się trening motoryczny od praktyki ruchowej?

Które z rozwiązań jest lepsze i kiedy?

?

  • Co zrobić kiedy testy kliniczne i diagnostyka pokazują że ciało jest zdolne do ruchu, a okazuje się, że ciało jest niezdolne do ruchu?

  • Klient w testach pasywnych pokazuje, że jego ciało ma przestrzeń do wykonania danego ruchu jednak klient ten nie potrafi jej wykorzystać. Gdzie leży problem?

  • Jak to rozwiązać?

  • Jak nauczyć klienta wykorzystania możliwości ruchowych własnego ciała?

  • Czym różni się trening motoryczny od praktyki ruchowej?

  • Które z rozwiązań jest lepsze i kiedy?

Na te i inne pytania odpowiem podczas warsztatów.

Popularność w social mediach zdobyłem i wciąż zdobywam pokazując Wam nieszablonowe ale skuteczne metody działań zarówno z Kowalskimi fitnessu jak i zawodnikami różnych dyscyplin. Chciałbym przedstawić Ci mój “knowhow” i dać szerszą perspektywę do pracy z klientem. Oprócz tego poruszymy zagadnienia teoretyczne, jak mózg uczy się ruchu? Oraz praktyczne, jak tłumaczyć by być zrozumianym?

Dzięki tym warsztatom dowiesz się jak lepiej tłumaczyć swoje myśli klientowi tak by bezproblemowo wykonywał stawiane przed nim zadania, czerpał z nich przyjemność i osiągał szybsze rezultaty, jednocześnie stając się sprawniejszym nie tylko w wykonywaniu ćwiczeń na sali treningowej ale i w codziennym życiu.

Warsztaty te odpowiadają przede wszystkim na Wasze potrzeby. Poniżej lista ćwiczeń i ruchów którymi będziemy się zajmować. Źródłem tych informacji jesteście Wy. To Wasze najczęstsze problemy. Ruchy których najtrudniej nauczyć i te które są najtrudniejsze, według Was, do przyswojenia przez klientów:

Podciągania i ściągania,
praca łopatki.

Przysiady
i wykroki.

Martwe ciągi i swingi,
zawias biodrowy

Wyciskania i pozycje
nad głową.

Czucie ciała
i neutralne pozycje.

8 godzin teorii i praktyki w małej grupie, limit to 10 osób na warsztat, stąd 4 terminy.

Cena:
459.00 PLN

Masz pytania odnośnie kursu ?
PISZ ŚMIAŁO !

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO ?
DOŁĄCZ DO NEWSLETTERU.

MENU

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO ?
DOŁĄCZ DO NEWSLETTERU.