Trener Personalny / Szkoleniowiec

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

(Pamiętaj! Dodajmój adres email „topolskikonrad@gmail.com” do kontaktów, żebyTwoja cotygodniowa dawkawiedzy nielądowaław spamie)

Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od Konrada Topolskiego z siedzibą w Warszawie newslettera zawierającego treści informacyjne, marketingowe dotyczące portaluwww.konradtopolski.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Cześć! Jeśli dołączysz do newslettera conajmniej dwa razy w miesiącu dostaniesz ode mnie list. Tak, list. Taki do Ciebie. Z nowościami jak nazwa wskazuje. Napiszę do Ciebie o treningu, ruchu czy aktywności fizycznej.

Dołączę do tego badania, film lub swoje własne przemyślenia. Chcesz przeczytać poprzednie listy? Są w archiwum. Nic nie stracisz! Z newslettera dowiesz się również o promocjach i zapisach na warsztaty. Mam nadzieję że do przeczytania!

ARCHIWUM

#9 Postanowienia noworoczne

To ten czas w roku w którym wiele osób „zmienia swoje życie”. Możliwe że w…

#8 – 06.12.22

Ćwiczenia akcesoryjne.  Mamy ruchy globalne, złożone, wielostawowe. Są filarem większości planów treningowych. W wielu przypadkach…

#7 – 25.11.22

ZDROWY i SPRAWNY. Cel treningowy większości klientów. W poniedziałki rano pracuję z Igorem realizując założenia…

#6 – 20.11.22

Cześć! W dzisiejszym newsletterze opowiem Ci pewną historię. Może Cię zainspiruje! W środę wymyśliłem sobie…

#5 – 16.11.22

Cześć! W #5 newsletterze chciałbym Ci przedstawić moją ostatnią rozkminkę dotyczącą spalania kalorii na treningach…

#4 – 11.11.22

Cześć! Dzisiejszy newsletter znowu będzie inny. W ubiegły weekend miałem przyjemność prowadzić prelekcję dla najlepszych…

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO ?
DOŁĄCZ DO NEWSLETTERU.

MENU

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO ?
DOŁĄCZ DO NEWSLETTERU.