Konrad Topolski | Treningi personalne, konsultacje, mentoring

Czy naprawdę jesteś sprawny fizycznie, czy po prostu silny?

Sprawność fizyczna – zdolność do wykonywania codziennych zadań z wigorem i czujnością, bez nadmiernego zmęczenia i z wystarczającą energią, aby cieszyć się zajęciami w czasie wolnym i reagować na sytuacje kryzysowe. Zestaw atrybutów, które ludzie posiadają lub osiągają, a które odnoszą się do zdolności wykonywania aktywności fizycznych takich jak bieganie, podnoszenie ciężarów czy pływanie. Jest to miara ogólnej kondycji fizycznej osoby, która może być oceniana przez różne parametry, takie jak: Wytrzymałość – zdolność organizmu do

CZYTAJ WIĘCEJ >>

Cześć, entuzjaści zdrowego stylu życia! Chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami i wskazówkami dotyczącymi treningu, zdrowia, ruchu, aktywności fizycznej i ogólnej sprawności? Mój blog to skarbnica wiedzy, która pomoże Ci osiągnąć Twoje cele!

Wystarczy zostawić swój adres e-mail aby nie ominąć żadnego nowego wpisu, produktu czy usługi!

Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od Konrada Topolskiego z siedzibą w Warszawie newslettera zawierającego treści informacyjne, marketingowe dotyczące portaluwww.konradtopolski.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO ?
DOŁĄCZ DO NEWSLETTERU.

[activecampaign form=1 css=1]